Nowe terapie dla Zosi

We wrześniu 2015 r. Zosia wzięła się ostro do pracy. Dziewczynka raz w tygodniu uczęszcza na zajęcia integracji sensorycznej i terapię ręki. Już po kilku tygodniach zajęć widać jej efekty, dziewczynka sama robi sobie drugie śniadanie i sama jeździ autobusem szkolnym.

Terapia ręki dla Zosi

Od marca 2014 r. jeden raz w tygodniu przez 45 minut w terminach uzgodnionych z Mamą, Zosia ma terapię ręki. Zajęcia odbywają się pod okiem Pani Izabeli w znanym już dziewczynce miejscu - Fundacji FORS-ITIS.

Nowe zajęcia

Od 01 lutego 2013 r. Zosia korzysta z zajęć integracji sensorycznej w systemie terapii indywidualnej. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 60 minut w Fundacji na Rzecz Osób z Dysfunkcjami i Zaburzeniami Rozwojowymi i ich Rodzin oraz Wspierania Edukacji i Rozwoju „FORS-ITIS".

Po przerwie wakacyjnej, od września pełna zapału Zosia wraca pod skrzydła Fundacji.

Pomoc dla Zosi i jej rodziny

Dzięki pomocy finansowej Fundacji, realizowanej zgodnie z „Regulaminem udzielania nieodpłatnych świadczeń z zakresu pomocy społecznej" rodzina Zosi może zaspokoić podstawowe potrzeby życiowe. Pozyskane od Fundacji środki mama dziewczynki - Pani Beata będzie mogła przeznaczyć na zakup artykułów spożywczych, medycznych i higienicznych oraz artykułów papierniczych i ubrań.

Zosia

Od marca 2011 roku Fundacja pomaga chorej na autyzm Zosi. Zosia od kwietnia do czerwca 2011 r. uczęszczała w Białymstoku na terapię z zakresu integracji sensorycznej i pedagogiki prowadzoną przez Stowarzyszenie „Krajowe Towarzystwo Autyzmu". Od sierpnia dziewczynka chodzi do specjalistycznego przedszkola „Przyjazny Domek", gdzie terapia ta jest kontynuowana.