Wolontariuszka Agnieszka

W lipcu 2015 roku zaczęła nam wolontariacko pomagać Agnieszka. Jak większość naszych wolontariuszy odwiedza beneficjentów, rozmawia z nimi. Jest zawsze chętna do pomocy.

Wolontariuszka Ola

Ola jest pełnym pasji nauczycielem – zawsze uśmiechnięta z ogromną empatią. W czerwcu 2015 roku dołączyła do fundacyjnego zespołu. Z dużym zaangażowaniem poznaje problemy naszych beneficjentów. Jej pedagogiczne doświadczenie okazało bezcenne podczas organizowanego przez fundację turnusu terapeutycznego.

Wolontariuszka Joanna

W listopadzie 2014 r. do zespołu Fundacji dołączyła Joanna. Młoda pełna zapału studentka wniosła nowe pokłady energii. Joanna razem z koordynatorem Fundacji organizuje spotkania w ramach programu PROsenior, odwiedza Beneficjentów programów PROzdrowie i PROrodzinie oraz pomaga w pracy sekretariatu.

Wolontariuszka Elżbieta

W maju 2014r. u naszego progu stanęła Elżbieta. Chętna do pomocy i pełna pomysłów kobieta została naszą wolontariuszką. Elżbieta odwiedza zarówno naszych Beneficjentów objętych programem PROrodzinie lub PROzdrowie ale i spotyka się z nowymi rodzinami ubiegającymi się pomoc. Jest zawsze otwarta, pomocna i zaangażowana. Jej pomoc jest dla nas nieoceniona.

Zyskaliśmy nową Wolontariuszkę

W dniu 04.03.2013 r. do naszego grona dołączyła nowa wolontariuszka - Agnieszka. Podobnie jak Asia, będzie odwiedzała naszych beneficjentów z programu PROrodzinie i PROzdrowie, a także do nowych osób ubiegających się o pomoc. Prawdopodobnie Agnieszka będzie również aktywnie uczestniczyła w programie PROsenior, spotykając się z naszymi Seniorami i wypełniać z nimi ankietę „Aby Fundacja mogła Cię lepiej poznać".