Komunia św.

5 czerwca 2015 roku był bardzo radosny dla Szymona, jego rodziny, przyjaciół, nas wszystkich. W tym dniu Szymon przyjął po raz pierwszy Komunię Świętą. Życzymy mu i jego rodzinie wielu sił w codzienności.

Terapia logopedyczna

Od Lipca 2015 roku fundacja opłaca Szymonowi terapię logopedyczną. Prowadzi ją raz w tygodniu pani Ania. Terapia polega przede wszystkim na wykonywaniu masażu mięśni twarzy, dzięki którym zmniejsza się bolesne napięcie tych mięśni.

Rehabilitacja

W lutym 2015 roku fundacja sfinansowała Szymonkowi indywidualną fizjoterapię metodą PNF, prowadzone przez Panią Joannę. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu, przez 50 minut.

Wesprzyj Szymonka

W celu uzyskania niezbędnych informacji kliknij w obrazek

Szymon

Szymon, siedmioletni chłopiec, u którego wykryto nieuleczalną chorobę genetyczną - Zespół NBIA, jest podopiecznym Fundacji od września 2012 r. Dzięki wsparciu finansowemu Fundacji chłopiec miał możliwość uczestniczyć w dwutygodniowym turnusie rehabilitacyjnym w Centrum Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży w Gołdapi „Marzenia". Szymon brał udział w ćwiczeniach ruchowych, ćwiczeniach w kombinezonie Thera Suit, ćwiczeniach w Lokomacie i zajęciach na basenie. Dodatkowo chłopiec został poddany masażom, dogoterapii, muzykoterapii, choreoterapii, artterapii i hipoterapii.