Terapia integracji sensorycznej

Ze względu na trudną sytuację materialną rodziny, Fundacja w czerwcu i sierpniu 2015 r. sfinansowała Sii zajęcia integracji sensorycznej u Pani Ani.

Turnus w Bobolinie

W drugiej połowie stycznia 2015 roku Sia uczestniczyła w turnusie rehabilitacyjnym w Bursztyn Medical SPA & Wellness w Dąbkach Bobolin. Na turnusie dziewczynka brała udział w ponad 30 terapiach indywidualnych i grupowych m.in. terapii logopedycznej, terapii pedagogicznej, zajęciach logorytmicznych i stymulacji polisensorycznej.

Sia

Od maja 2014r. beneficjentem programu PROzdrowie została 5-letnia Sia. Dziewczynka, u której zdiagnozowano całościowe zaburzenia rozwoju oraz szerokie spektrum zachowań autystycznych dzięki wsparciu finansowemu Fundacji wyjechała na turnus rehabilitacyjny do Jarnołtówka.