Smutne wieści

05 maja 2016 r otrzymaliśmy bardzo przykrą wiadomość, że nasz beneficjent Krzysztof umał tego dnia. Chcielibyśmy wyrazić nasze współczucie dla rodziny. Łączymy się z rodziną Krzysztofa w naszych myślach i modlitwie podczas tego trudnego czasu. Niech spoczywa w pokoju

Drenaż dla Krzysztofa

W marcu 2016 r. na ponowne zalecenie angiologa, Fundacja sfinansowała 3 zabiegi drenażu limfatycznego oraz podkolanówki dla jednego z synów Pani Uli- Krzysztofa.

Terapia logopedyczna

W listopadzie 2014 roku fundacja sfinansowała Danielowi i Krzysztofowi terapię logopedyczną, prowadzoną przez Panią Luizę. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 60 minut i mają na celu poprawę funkcjonowania aparatów mowy i percepcji słuchowej.

Drenaż limfatyczny

W maju 2014 r. na zlecenie angiologa, Fundacja sfinansowała 5 zabiegów drenażu limfatycznego dla jednego z synów p. Uli.

Terapia psychologiczna

Z początkiem kwietnia 2013 r. Fundacja podjęła współpracę z Panią Reginą - psychologiem. Ze świadczeń terapeutycznych korzysta 38-letni Adam, który w wypadku doznał uszkodzenia centralnego układu nerwowego. Spotkania odbywają się raz w tygodniu po 60 minut w systemie terapii indywidualnej. Adam ma do wykorzystania 10 sesji.

W terminie od sierpnia do października pomocą psychologiczną w Pracowni Psychologicznej zostaną objęci również Krzysztof, Adam oraz mama Urszula.