Wakacje 2015

W lipcu 2015 r. Fundacja dofinansowała już po raz kolejny turnus rehabilitacyjny dla Kuby. W czasie wakacji Kuba spędził dwa tygodnie w ośrodku w 12 Dębów gdzie miał m.in. rehabilitację ruchową, terapię ręki i zajęcia na basenie.

Turnus rehabilitacyjny w Ośrodku w Zaździerzu

17 letni Jakub jak co roku wyjechał na turnus rehabilitacyjny. Dzięki Fundacji uczestniczył w zabiegach: kinezyterapii, terapii ręki, integracji sensorycznej oraz zajęciach na basenie. W czasie turnusu Jakub miał również zajęcia z pedagogiem i logopedą.

12 Dębów

W styczniu i lipcu 2013 r. Fundacja dofinansowała Jakubowi wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne do Ośrodka Rekreacji, Rehabilitacji i Wypoczynku w Zaździerzu. W czasie pobytów w Ośrodku „12 Dębów" chłopak uczestniczył w zabiegach m.in. kinezyterapii, terapii ręki, integracji sensorycznej oraz zajęciach z pedagogiem czy logopedą.

Kuba K.

16-letnie Kuba, chory na dziecięce porażenie mózgowe, został podopiecznym Fundacji w sierpniu 2012 roku. Pomoc Fundacji umożliwi chłopcu uczestnictwo w turnusie rehabilitacyjnym, który odbędzie się w drugiej połowie sierpnia 2012 r. w ośrodku „Neuron" w Bydgoszczy.