Fizjoterapia u Pani Joanny

Od września 2015 r. Martynka jest rehabilitowana przez Panią Joannę. Raz w tygodniu dziewczynka ćwiczy poprawę jakości chodu, napięcia mięśniowego, równowagi i koordynacji ruchowej.

Pomoc społeczna dla rodziny Martynki

W celu zapewnienia jak najlepszych warunków rozwoju dla Martynki, Fundacja podjęła decyzję, aby dofinansować rodzinie dziewczynki m.in. zakup artykułów spożywczych, higienicznych, toaletowych i czystości.

Martynka ćwiczy z Panią Aleksandrą

Od stycznia 2014 r. Martynka jest rehabilitowana przez Panią Aleksandrę. Rehabilitacja z zakresu kinezyterapii metodą NDT BOBATH oraz integracji sensorycznej odbywa się 2 razy w tygodniu w systemie rehabilitacji indywidualnej. Plan terapii przewiduje m.in. pracę nad poprawą stabilizacji centralnej, poprawą jakości zdobytych dotąd umiejętności ruchowych oraz normalizację wrażeń czucia powierzchniowego.

Wesprzyj Martynkę

W celu uzyskania niezbędnych informacji kliknij w obrazek:

Jeśli pragniesz poznać bliżej Martynkę kliknij w link jej bloga www.martynkazuzia.blogspot.pl

Wizyta lekarska

We wrześniu Zarząd Fundacji podjął decyzję o sfinansowaniu Martynce wizyty u endokrynologa – znanej i powszechnie szanowanej warszawskiej Pani Profesor.