Zmiana terapeutki

W lutym 2016 r. Zarząd Fundacji podjął decyzję o finansowaniu 14 letniemu Kamilowi terapii logopedycznej. Zajęcia są prowadzone przez Panią Anitę i odbywają się raz w tygodniu.

Fotelik rehabilitacyjny

Cierpiący na MPD z rzadką wadą genetyczną RING22 Kamil, dostał w lutym 2013r. fotelik rehabilitacyjny Misiarz. Fotelik ma regulację boczną bioder, zdejmowalną tapicerkę, blat i sandałki. Dzięki dużemu zakresowi regulacji można go dostosować po pozycji chłopca a dzięki kółkom swobodne przemieszczać.

Nowy sprzęt dla Kamila

Dzięki wsparciu Fundacji rodzice Kamila będą mogli zakupić dla chłopca wałek rehabilitacyjny niezbędny do prowadzenia zajęć terapeutycznych w domu.

Pomoc na rzecz Kamila P.

Jedenastoletni Kamil chorujący na mózgowe porażenie dziecięce jest podopiecznym Fundacji od marca 2012 r. Pomoc Fundacji umożliwiła sfinansowanie zajęć rehabilitacji ruchowej. Zajęcia, realizowane w systemie terapii indywidualnej, odbywają się trzy razy w tygodniu i trwają jedną godzinę zegarową.