Pomoc dla Jonatana i jego rodziny

Dzięki pomocy finansowej Fundacji, realizowanej zgodnie z „Regulaminem udzielania nieodpłatnych świadczeń z zakresu pomocy społecznej" rodzina Jonatana może zaspokoić podstawowe potrzeby życiowe. Pozyskane od Fundacji środki, mama chłopca będzie mogła przeznaczyć na zakup artykułów spożywczych, medycznych, higienicznych, artykułów papierniczych, ubrań oraz materiałów opałowych.

Jonatan

Od listopada 2013 r. Jonatan chory na dziecięce porażenie mózgowe, padaczkę, upośledzenie umysłowe w st. umiarkowanym jest podopiecznym Fundacji. Z powodu ciężkiej sytuacji finansowej i życiowej rodziny Jonatana, Fundacja sfinansowała rodzinie Jonatana wyposażenie kuchni. W wyniku nakazu eksmisji chłopiec wraz z siostrą i matką musieli wyprowadzić się ze „starego" lokalu i wynająć mieszkanie.