Fizjoterapia

W lutym 2015 roku Helenka rozpoczęła świadczenia fizjoterapeutyczne metodą NDT-Bobah, sfinansowane przez fundację. Zajęcia prowadzone są przez Panią Edytę, 2 razy w tygodniu przez 50 minut.

Konsultacja neurologiczna

Na przełomie 2014 i 2015 roku fundacja Projan dofinansowała konsultację neurologiczną  i fizjoterapeutyczną oraz badanie USG Helenki. Badania były niezbędne do rozpoczęcia rehabilitacji dziewczynki.

Helenka K.

We wrześniu 2014 do grona beneficjentów dołączyła siostra Szymona. Helenka urodziła się w sierpniu, w szóstym miesiącu życia płodowego. Zdiagnozowano u niej wylew czwartego stopnia. Na razie przechodzi wiele badań i konsultacji lekarskich. W najbliższym czasie rozpocznie intensywną rehabilitację, którą Fundacja będzie finansować.