Turnus rehabilitacyjny w Ośrodku w Zaździerzu

W lutym Zarząd Fundacji podjął decyzję o udzieleniu wsparcia finansowego 20 letniej Agnieszce. Dzięki dofinansowaniu dziewczyna wyjechała na turnus rehabilitacyjny do Ośrodka Rekreacji, Rehabilitacji i Wypoczynku „12 Dębów" w Zaździerzu. W czasie pobytu Agnieszka miała m.in. terapię ręki, terapię logopedyczną i zajęcia w basenie.

Agnieszka K.

Dwudziestoletnia Agnieszka ma Zespół Downa, wadę serca, wzroku i wymowy. W styczniu i lipcu 2013 r. dzięki finansowemu wsparciu Fundacji wyjechała na turnus rehabilitacyjny do Ośrodka Rekreacji, Rehabilitacji i Wypoczynku w Zaździerzu. W czasie pobytu w Ośrodku „12 Dębów" dziewczynka uczestniczyła w zabiegach m.in. kinezyterapii, integracji sensorycznej, terapii logopedycznej, zajęć na basenie oraz terapii ręki.