Agnieszka w Ośrodku "Neuron"

W październiku i listopadzie 2013 r., dzięki pomocy finansowej Fundacji, Agnieszka wyjechała na turnus rehabilitacyjny do Ośrodka Rehabilitacji w Małym Gacnie „Neuron". Na turnusie dziewczynka uczestniczyła m.in. w ćwiczeniach ruchowych, ćwiczeniach w kombinezonach Thera Suit, ćwiczeniach w Lokomacie (nauka chodu) oraz została poddana masażom, hipoterapii i terapii ręki.

Wesprzyj Agnieszkę

Można to zrobić przekazując 1% podatku za pośrednictwem Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą, ul. Łomiańska 5, Warszawa 01-685, nr KRS: 0000037904. W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%" należy podać: 9061 Pochanke Agnieszka.

Agnieszka

Czteroletnia Agnieszka, cierpiąca na mózgowe porażenie dziecięce pod postacią wzmożonego napięcia mięśniowego, jest podopieczną Fundacji od października 2012 r. W listopadzie dziewczynka uczestniczyła w turnusie rehabilitacyjnym w Ośrodku Rehabilitacji w Małym Gacnie „Neuron". Agnieszka brała udział w ćwiczeniach ruchowych, ćwiczeniach w kombinezonie Thera Suit, w Lokomacie oraz była poddana masażom, hipoterapii i terapii ręki.