Not seeing a Scroll to Top Button ? Go to our FAQ page for more info.

powrót do sekcji PROzdrowie

PROzdrowie - Adam

PROzdrowie - Adam (5)

piątek, 24 sierpień 2018 08:54
Choroby w rodzinie Adama

W ostatnich miesiącach rodzice Adama bardzo podupadli na zdrowiu. Tato przeszedł operację przepukliny a mama jest poddawana chemioterapii. Mimo wielu przeciwności losu rodzina nie traci dobrego humoru, a nawet Adam w miarę swoich możliwości wspiera rodziców w chorobie.

środa, 15 luty 2017 21:40
Kontynuacja pomocy na rzecz rodziny Adama

W czerwcu 2016 r. Zarząd Fundacji podjął decyzję o kontynuowaniu wsparcia na rzec rodziny Adama. Sytuacja zdrowotna Rodziców pogarsza się. Pani Władysława leczy się na dnę moczanową, dodatkowo cierpi na przepuklinę kręgosłupa, zaćmę, i nadciśnienie. Oboje Rodzice mają zwyrodnienia kręgosłupa spowodowane w głównej mierze opieką nad dorosłym, niepełnosprawnym synem.

niedziela, 29 styczeń 2017 21:35
Pomoc społeczna

Sytuacja zdrowotna Rodziców Adama, podopiecznego Fundacji od 2013 roku, pogarsza się a co za tym idzie wydatki związane z leczeniem teraz już całej rodziny stale wzrastają. Zgodnie z „Regulaminem udzielania nieodpłatnych świadczeń z zakresu pomocy społecznej" rodzina Adama decyzją Zarządu dostała dofinansowanie mi.in do zakupu artykułów spożywczych, higienicznych, toaletowych i czystości.

niedziela, 29 styczeń 2017 21:35
Zmiana rehabilitanta

Od czerwca 2013 r. Adam dziesięć razy w miesiącu pod okiem rehabilitanta z „Orthosu", Pana Piotra, pracuje nad poprawą transferu siedzenia do stania i stania do siedzenia. W czasie zajęć Adam dba o aktywizację tułowia, stabilizuje głowę.

niedziela, 29 styczeń 2017 21:34
Adam

Dziewiętnastoletni Adam, chory m.in. na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe, dzięki wsparciu Fundacji uzyskał możliwość zakupu niezbędnego dla niego wózka inwalidzkiego. Fundacja dofinansowuje Adamowi również zajęcia terapeutyczne w Gabinecie Masażu i Rehabilitacji „Imed" w Warszawie. Zajęcia terapeutyczne odbywają się w systemie terapii indywidualnej, dziesięć razy w miesiącu i trwają godzinę.