Not seeing a Scroll to Top Button ? Go to our FAQ page for more info.

Likwidator FUNDACJI RODZINY WAKSMUNDZKICH PROJAN W LIKWIDACJI z siedzibą w Warszawie, ul. Wyczółki 71, 02—820 Warszawa (KRS: 0000326507) podaje do publicznej wiadomości, że na podstawie Uchwały zarządu Fundacji Rodziny Waksmundzkich PROJAN nr 1 z dnia 15 lipca 2020 r. w sprawie likwidacji Fundacji w związku z wyczerpaniem jej środków finansowych i majątku wszczęta została procedura likwidacji Fundacji. Likwidatorem wyznaczona została Katarzyna Waksmundzka. Likwidator stwierdza, że Fundacja nie prowadzi działalności gospodarczej i według jego wiedzy nie posiada żadnych zobowiązań finansowych.
Otwarcie likwidacji Fundacji zostało wpisane do Krajowego Rejestru Sądowego w dniu 9 września 2020 r. postanowieniem Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego (sygnatura sprawy: WA.XIII NS-REJ.KRS/034444/20/599). Postępowanie likwidacyjne nadal trwa aż do momentu wykreślenia Fundacji z Krajowego Rejestru Sądowego.
W związku z powyższym wzywa się ewentualnych wierzycieli Fundacji do zgłaszania swoich wierzytelności wobec Fundacji w terminie do dnia 30 września 2020 r. Roszczenia należy zgłaszać do likwidatora – Katarzyny Waksmundzkiej na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Misja Fundacji Rodziny Waksmundzkich PROJAN

FUNDACJA Rodziny Waksmundzkich „PROJAN” została założona przez RODZINĘ DLA RODZINY . MISJĄ FUNDACJI jest dzielenie się z innymi szczęściem, jakim jest posiadanie PRAWDZIWIE BLISKICH OSÓB.

Jest nią wspieranie RODZINY – dzieci, rodziców, osób starszych – zwłaszcza tam, gdzie wkradła się choroba, ubóstwo lub inny duży smutek.

To dawanie takiej POMOCY , która jest mądra, ciepła, wrażliwa, a zarazem profesjonalna i kompleksowa, nigdy rutynowa.

Działalność

W ramach działalności Fundacji prowadzone są programy

w ramach których wspierane są rodziny, starsze osoby i dzieci.

PROrodzinie

Projekt ma realizować działania na rzecz wszechstronnego rozwoju społeczeństwa polskiego oraz walki z wykluczeniem społecznym, zwłaszcza w takich obszarach jak ochrona zdrowia, opieka i pomoc społeczna, oświata i wychowanie.

PROzdrowie

Projekt ma realizować działania na rzecz wszechstronnego rozwoju społeczeństwa polskiego oraz walki z wykluczeniem społecznym, zwłaszcza w takich obszarach jak ochrona zdrowia.

PROsenior

W zakresie programu PROsenior realizowane są trzy projekty: „Senior w Kulturze", „Senior Wie Więcej" oraz „Senior w Lokalu".

lubisz pomagać i prowadzić samochód?

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS!

Interesuje Cię:
- pomoc osobom znajdującym się w ciężkiej sytuacji finansowej, zdrowotnej, życiowej

Profil wolontariusza:
- masz przynajmniej jeden cały dzień wolny raz na tydzień/dwa tygodnie
- posiadasz czynne prawo jazdy oraz samochód

Obowiązki:
- dojazd do beneficjentów z programu PROrodzinie i PROzdrowie
- rozmowa z podopiecznymi Fundacji w zakresie dotychczasowej współpracy a z przyszłymi beneficjentami na temat ich potrzeb i oczekiwań.

Oferujemy:
- zaświadczenie lub certyfikat
- ciekawą formę spędzania wolnego czasu
- zdobycie nowych umiejętności i możliwość rozwoju
- przyjazną, rodzinną atmosferę
- zwrot kosztów związanych z dojazdem do beneficjentów
- w przypadku długoterminowej współpracy, możliwość odbycia płatnego stażu

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z pracownikiem Fundacji Joanną Trzcionką pod nr tel. 22 651 53 79 bezpośrednio w siedzibie Fundacji Ul. Resorowa 20, 02-956 Warszawa.

Konsultantów

Pracowników

Wolontariuszy

Beneficjentów

Plany

Cele na najbliższe miesiące
  • 11.05.2018 r. – konsultacje dla Seniorów w sprawie aparatów słuchowych oraz badania słuchu
  • 28.05.2018 r. – spotkanie Seniorów z podróżnikami – autorami bloga „Na nowej drodze życia”
  • 21.06.2018 r. – wycieczka Seniorów do Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli koło Radomia
Cele dalekosiężne:
  • Poranki filmowe
  • Broszura neurologopedyczna
  • Punkt porad logopedyczno - pedagogicznych
  • Ośrodek rehabilitacyjny
Kliknij w pajacyka
Masz za dużo jedzenia? Zawieź bezdomnym!
Rodzina 500+
Niepełnosprawnik

Rak jelita grubego

zapoznaj się z broszurą na temat raka jelita grubego